Леванте - Атлетико Мадрид прогноз на 31 жовтня 2026

Леванте - Атлетико Мадрид - 31 октября 2026
Леванте - Атлетико Мадрид - 31 октября 2026
Леванте
Леванте
Атлетико Мадрид
Атлетіко Мадрид
31 жовтня 2026

Леванте у протистоянні з Атлетіко залишається без перемог: у двох останніх очних матчах команда набрала лише одне очко та забила один гол. Головним досягненням стала нічия 0:0 31 січня 2026 року на своєму полі. Тоді господарі вибудували щільну оборону й не дали суперникові реалізувати моменти. Восени 2025 року в Мадриді все склалося інакше, і Леванте програв 1:3.

Цікавий і розподіл за таймами. У перших таймах обох зустрічей рахунок був рівним, тобто Леванте вміє тримати структуру перші 45 хвилин. У других таймах команда не здобула жодного очка: одна нічия та одна поразка. Зі зростанням втоми і обороні, і контратакам бракує якості. Ставка Леванте на результативний футбол виглядає ризикованою, адже за два матчі команда пропустила три м'ячі. Вдома валенсійцям потрібно грати максимально дисципліновано й ловити момент на стандартах. Проте покладатися лише на такий сценарій проти глибокого складу гостей непросто.

Атлетіко Мадрид

Атлетіко Мадрид у двох останніх матчах із Леванте здобув одну перемогу, один раз зіграв унічию та забив три м'ячі. Команда Дієго Сімеоне звично будує гру на організованій обороні та швидких переходах. У листопаді 2025 року гості розібралися із суперником з рахунком 3:1 і виграли другий тайм. У січні 2026 року мадридці не змогли пробити оборону, але й не програли.

Важливий показник для прогнозу в тому, що в обох перших таймах в Атлетіко не було перемог. Команда нерідко розгойдується поступово й набирає хід після перерви. У других таймах особистих зустрічей у неї одна перемога та одна нічия, тобто поразок немає. Глибина складу та якість замін дають гостям помітну перевагу в кінцівці. Мотивація теж на боці мадридців: у Ла Лізі втрата очок з аутсайдерами зазвичай дорого обходиться в боротьбі за Лігу чемпіонів. Якщо Атлетіко не втратить контроль на початку, то на довгій дистанції матчу клас має проявитися.

Леванте - Атлетіко Мадрид прогноз і ставка на матч

Підведемо підсумки особистих зустрічей: Леванте не виграв жодного разу, Атлетіко здобув одну перемогу, ще одна гра завершилася внічию. Загальний рахунок за голами 1:3 на користь мадридців, усього забито чотири голи, тобто по два в середньому за матч. Перші тайми обох ігор завершилися внічию, а в других Атлетіко має явну перевагу. Це говорить про те, що гості здатні вирішити результат ближче до фіналу.

Коефіцієнти відображають таку саму розстановку сил. Перемога Атлетіко оцінюється як найімовірніший результат, а нічия та успіх Леванте виглядають помітно менш реалістичними. Господарі можуть нав'язати боротьбу в першому таймі, але якість складу та досвід гостей мають позначитися після перерви. Водночас нічия 0:0 у січні нагадує: легкої прогулянки не буде, і рахунок може виявитися скромним.

Наш прогноз на матч: Атлетіко Мадрид виграє в основний час. Рекомендована ставка — П2. Серед пропозицій варто порівняти коефіцієнти та обрати найкращий варіант на цей результат. Пам'ятайте, що будь-яка ставка пов'язана з ризиком, а грати потрібно відповідально.

Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Леванте - Атлетико Мадрид

Який прогноз на матч Леванте - Атлетико Мадрид?
Наш прогноз на матч Леванте - Атлетико Мадрид: Перемога: Атлетико Мадрид. Повний розбір зі статистикою — на цій сторінці.
Хто фаворит у матчі Леванте - Атлетико Мадрид?
За нашою статистичною моделлю фаворит — Атлетико Мадрид.
Коли відбудеться матч Леванте - Атлетико Мадрид?
Матч Леванте - Атлетико Мадрид відбудеться 31 жовтня 2026. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Леванте - Атлетико Мадрид безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Леванте - Атлетико Мадрид доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Леванте - Атлетико Мадрид - 31 октября 2026 серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ