Вольфсбург - РБ Лейпциг прогноз на 11 квітня 2025

 Вольфсбург - РБ Лейпциг - 6 квітня 2025
 Вольфсбург - РБ Лейпциг - 6 квітня 2025
Вольфсбург
Вольфсбург
РБ Лейпциг
Лейпциг
11 квітня 2025

Цим матчем стартує програма 29 туру Бундесліги. Вольфсбург підходить до протистояння як середняк ліги. Лейпциг продовжує боротьбу за право зіграти в Лізі чемпіонів наступного сезону.

Вольфсбург

Змінний сезон для «вовків». Команда йде на серії з трьох поразок поспіль. Через такі невтішні результати підопічні Ральфа Хазенгюттля опустилися на 12 місце в таблиці. Відставання від зони єврокубків збільшилось до 6 очок. Великою проблемою для господарів є масові травми — тренерський штаб має обмежений кадровий вибір.

Важливі дані:

  • не зіграють через травми: Бялек, Сванберг, Вавро, Маєр, Кулієракіс, Рожеріо, Борноу, Анджелі;
  • лідерами команди стали Амура, Вінд, Арнольд і Віммер;
  • на домашньому полі «вовки» не перемагають вже 5 матчів поспіль.

РБ Лейпциг

За своїм потенціалом ця команда має боротися за чемпіонство, а не витісняти Майнц чи Айнтрахт із топ-4. Підопічні Жольта Лева у крайньому турі перемогли Хоффенхайм, піднявшись на 5 позицію. Новий тренер покликаний надати команді імпульс на вирішальному етапі сезону.

Важливі дані:

  • травмовані Уедраого, Нуса, Шлагер, Хендрикс;
  • тренер грає за схемою 4-4-2;
  • надії покладено на Симонса, Шешко, Опенду, Раума та Орбана.

Прогноз і ставка на матч Вольфсбург – РБ Лейпциг

Обидві команди грають активно, з акцентом на атаку. Потенціал сильніший у гостей — у розпорядженні Лева чимало індивідуально майстерних футболістів. Тут варто очікувати обміну забитими м'ячами. Ставка на «ОЗ (Так)» доступна з коефіцієнтом букмекера Favbet.


Всі прогнози Футбол

Часті запитання — Вольфсбург - РБ Лейпциг

Коли відбудеться матч Вольфсбург - РБ Лейпциг?
Матч Вольфсбург - РБ Лейпциг відбудеться 11 квітня 2025. Повний прогноз, статистику та ставку дивіться на цій сторінці.
Прогноз на матч Вольфсбург - РБ Лейпциг безкоштовний?
Так. Розбір і ставка на матч Вольфсбург - РБ Лейпциг доступні безкоштовно на sport-booking.com.ua.

Кращі коефіцієнти на матч Вольфсбург - РБ Лейпциг - 6 квітня 2025 серед легальних БК:

9.3 15.000 UAH Огляд Перейти на сайт
7.3 500% до 2800$ Огляд Перейти на сайт
СМОТРЕТЬ ЕЩЕ
Статистика особистих зустрічей VfL Wolfsburg - RB Leipzig
5 матчів
VfL Wolfsburg
5 матчів
RB Leipzig
1 Перемога
1 Нічия
3 Перемоги
20%
20%
60%
1-й тайм
VfL Wolfsburg
1-й тайм
RB Leipzig
1 Перемога
2 Нічиї
2 Перемоги
20%
40%
40%

2-й тайм
VfL Wolfsburg
2-й тайм
RB Leipzig
2 Перемоги
2 Нічиї
1 Перемога
40%
40%
20%
15.02.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
2 : 2
RB Leipzig
27.09.2025
Bundesliga
VfL Wolfsburg
0 : 1
RB Leipzig
11.04.2025
Bundesliga
VfL Wolfsburg
2 : 3
RB Leipzig
26.02.2025
DFB Pokal
VfL Wolfsburg
0 : 1
RB Leipzig
30.11.2024
Bundesliga
VfL Wolfsburg
5 : 1
RB Leipzig
Голи
Всього голів
 
17
VfL Wolfsburg
Всего голов
 
17
RB Leipzig
9
8
52.9%
47.1%
Голів у матчі в середньому
 
3.4
VfL Wolfsburg
Голів у матчі в середньому
 
3.4
RB Leipzig
1.8
1.6
45%
40%
Результати останніх матчів Вольфсбург
VfL Wolfsburg
31.07.2026
Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
3 : 1
SC Telstar
24.07.2026
Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
0 : 2
Olympique Lyonnais
18.07.2026
Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
3 : 0
SC Verl
11.07.2026
Club Friendly Games
FSV Schoningen 2011
2 : 8
VfL Wolfsburg
25.05.2026
Bundesliga
SC Paderborn 07
2 : 1
VfL Wolfsburg
21.05.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
0 : 0
SC Paderborn 07
16.05.2026
Bundesliga
FC St. Pauli
1 : 3
VfL Wolfsburg
09.05.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
0 : 1
FC Bayern München
03.05.2026
Bundesliga
SC Freiburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
25.04.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
0 : 0
Borussia M'gladbach
18.04.2026
Bundesliga
1. FC Union Berlin
1 : 2
VfL Wolfsburg
11.04.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
1 : 2
Eintracht Frankfurt
04.04.2026
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
6 : 3
VfL Wolfsburg
21.03.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
0 : 1
SV Werder Bremen
14.03.2026
Bundesliga
TSG Hoffenheim
1 : 1
VfL Wolfsburg
07.03.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
1 : 2
Hamburger SV
01.03.2026
Bundesliga
VfB Stuttgart
4 : 0
VfL Wolfsburg
21.02.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
2 : 3
FC Augsburg
15.02.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 2
VfL Wolfsburg
07.02.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
1 : 2
Borussia Dortmund
30.01.2026
Bundesliga
1. FC Köln
1 : 0
VfL Wolfsburg
24.01.2026
Bundesliga
1. FSV Mainz 05
3 : 1
VfL Wolfsburg
17.01.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
1 : 1
1. FC Heidenheim
14.01.2026
Bundesliga
VfL Wolfsburg
2 : 1
FC St. Pauli
11.01.2026
Bundesliga
FC Bayern München
8 : 1
VfL Wolfsburg
06.01.2026
Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
1 : 1
CF Estrela Amadora
20.12.2025
Bundesliga
VfL Wolfsburg
3 : 4
SC Freiburg
13.12.2025
Bundesliga
Borussia M'gladbach
1 : 3
VfL Wolfsburg
Результати останніх матчів РБ Лейпциг
RB Leipzig
25.07.2026
Club Friendly Games
RB Leipzig
1 : 0
FC Ingolstadt 04
18.07.2026
Club Friendly Games
VSG Altglienicke
1 : 2
RB Leipzig
29.05.2026
Club Friendly Games
Mamelodi Sundowns
3 : 1
RB Leipzig
16.05.2026
Bundesliga
SC Freiburg
4 : 1
RB Leipzig
09.05.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 1
FC St. Pauli
02.05.2026
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
4 : 1
RB Leipzig
24.04.2026
Bundesliga
RB Leipzig
3 : 1
1. FC Union Berlin
18.04.2026
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
1 : 3
RB Leipzig
11.04.2026
Bundesliga
RB Leipzig
1 : 0
Borussia M'gladbach
04.04.2026
Bundesliga
SV Werder Bremen
1 : 2
RB Leipzig
20.03.2026
Bundesliga
RB Leipzig
5 : 0
TSG Hoffenheim
15.03.2026
Bundesliga
VfB Stuttgart
1 : 0
RB Leipzig
07.03.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 1
FC Augsburg
01.03.2026
Bundesliga
Hamburger SV
1 : 2
RB Leipzig
21.02.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 2
Borussia Dortmund
15.02.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 2
VfL Wolfsburg
11.02.2026
DFB Pokal
FC Bayern München
2 : 0
RB Leipzig
08.02.2026
Bundesliga
1. FC Köln
1 : 2
RB Leipzig
31.01.2026
Bundesliga
RB Leipzig
1 : 2
1. FSV Mainz 05
27.01.2026
Bundesliga
FC St. Pauli
1 : 1
RB Leipzig
24.01.2026
Bundesliga
1. FC Heidenheim
0 : 3
RB Leipzig
17.01.2026
Bundesliga
RB Leipzig
1 : 5
FC Bayern München
14.01.2026
Bundesliga
RB Leipzig
2 : 0
SC Freiburg
20.12.2025
Bundesliga
RB Leipzig
1 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Результати матчів
VfL Wolfsburg - 28 матчів
7 Перемог
7 Нічиїх
14 Поразок
25%
25%
50%
1 тайм
2 тайм
32%
Перемог
21%
46%
Нічиї
36%
21%
Поражения
43%
RB Leipzig - 24 матчі
13 Перемог
2 Нічиї
8 Поразок
54%
8%
33%
1 тайм
2 тайм
38%
Перемог
33%
42%
Нічиї
25%
21%
Поражения
38%
Тотали голів у матчі
Середній тотал
VfL Wolfsburg
Середній тотал
RB Leipzig
1.6
Весь матч
1.7
0.9
1-й тайм
0.8
0.7
2-й тайм
0.9
Статистика по матчах
Володіння м'ячем
VfL Wolfsburg
Володіння м'ячем
43.1%
Володіння м'ячем
RB Leipzig
Володіння м'ячем
51.1%
VfL Wolfsburg
RB Leipzig
Фоли
261
187
261
187
Кутові
124
100
124
100
Офсайди
29
24
29
24
Жовті картки
46
29
46
29
Удари по воротах
240
297
240
297
Удари в ворота
87
117
87
117