Стратегии ставок на спорт с минимальным риском


Відразу варто відзначити - досвід гри і є найкраща стратегія ставок на спорт з мінімальним ризиком. З ним ви можете використовувати кілька стратегій, комбінувати їх, додавати варіації менеджменту і шукати свої рішення, які спрацьовують в певному чемпіонаті або турнірі.

Кращий букмекер для ставок на спорт

Безпрограшні стратегії

Наздоганяння

Наздоганяння - стратегія ставок, що базується на аналізі низки перемог і провалів. Існують різні варіації подібної безпрограшної і прибутковою стратегії ставки на спорт. Найпопулярніша - система Мартингейла.

Ви обираєте в міру ймовірні події з приблизно однаковими коефіцієнтами, і після кожної поразки подвоюєте ставку. Також є стратегія Даламбера, згідно з якою ви підвищуєте наступну ставку на суму першої. Стратегія не є безпрограшною, але майже така. Вона дозволяє використовувати менший банк.

Вилки

Суть вилок в тому, що ви знаходите матчі, коефіцієнти на які при будь-якому результаті перекривають один одного. Така система ставки на спорт абсолютно безпрограшна, але вимагає певних навичок, в більшості випадків нелегітимна і приносить великі гроші тільки при внесенні великих сум. Дізнатися більше про стратегію «вилки» ви можете в нашій спеціальній статті.

Value-беттинг

Ця стратегія ґрунтується на формулах математичного очікування, що оцінюють ризики і можливий дохід. В інтернеті можна знайти дуже багато статей і книг на цю тему, але ви повинні знати один секрет – така стратегія ставок на спорт стає кращою тільки тоді, коли ви добре розбираєтесь в спорті..

Стратегії з мінімальним ризиком

Менеджмент банку

Менеджмент банку - чудовий спосіб мінімізувати ризики і грати раціонально, опираючись на свій досвід (достатній, але не обов'язково експертний). Як приклад - flat-betting, що полягає в ставці на фіксовану суму (зазвичай близько 2% від банку).

Така тактика ставок на спорт як система Міллера використовується в матчах, де ймовірність результатів рівна. Для перемоги ви повинні робити одну і ту ж ставку, і тоді вдасться вигравати в 55% відсотках випадків.

Спортивний аналіз

Ставки, що ґрунтуються на спортивному аналізі, вимагають великого досвіду, якщо ви хочете не обмежувати себе менеджментом банку. Закономірності є у всіх видах спорту, і закладені в самих видах ставок. Так, успішні ставки на тотал найбільш вірогідні при слабкій обороні або зустрічних курсах обох команд.

У матчах за участю явного фаворита відмінно працює ставка на «коридор» - значення від a до b м'ячів. Докладніше про подібні варіанти і нові виграшні стратегії спортивних ставок читайте в наших статтях про види спорту.