Кращі букмекерські контори світу

Мобільна версія:
Валюти рахунків:
UAH
Видів подій в лінії:
більше 100
Мови інтерфейсу:
Мінімальний депозит:
30 ₴
Служба підтримки:
Бонус на перший депозит:
500% до 2800$
Наявність ліцензії України:
Платіжні системи:
 • Заснована в 2016р
 • Мінімальний депозит  – 30 ₴
 • Коефіцієнти - високі.
 • Способи платежу: можливість поповнити рахунок банківськими картками (Visa/MasterCard), Piastrix, fk_wallet, Perfectmoney, muchbetter, moneygo.
 • мінімальна сума ставки – 4 ₴

Популярна світова букмекерська контора, заснована в 2016 році. Коефіцієнти високі при мінімальному депозиті в 30 ₴. Унікальний приклад в рейтингу світових букмекерських контор, що володіє дійсно значною лінією, в тому числі і не спортивної. Робить упор на залучення нових клієнтів, що породжує безліч акцій і бонусів. За промокод PROMO2800 можна отримати бонус до 2800 $.

Особливістю українського ринку ставок на спорт і кіберспорт є присутність топових брендів зі світовим ім’ям. Кращі компанії працюють для відвідувачів з України через офіційні домени – вони забезпечують сприятливі умови для беттінгу онлайн на європейському рівні. До рейтингу топових беттінгових площадок ми включили тільки надійні і перевірені компанії. Вони вже сформували свою репутацію не лише в Україні, але і в багатьох інших країнах світу. Наприклад, такі крупні представники галузі, як Парі Матч і 1XBet, приймають гравців більш ніж 50 держав світу

Як обрати букмекерську контуру з світовим ім'ям?

Для вдалого вибору платформи краще одразу розглядати варіанти з числа найсильніших представників ринку. Ми сформували актуальний рейтинг найкращих букмекерських контор України. Він буде корисним як для новачків, так і для досвідчених беторів, які хочуть одразу аналізувати коефіцієнти на кількох порталах. Наші досвідчені експерти зробили чесну добірку з урахуванням таких особливостей:

 • Наявність ліцензії і представленість в різних країнах світу, відкритість щодо інформації про власника.
 • Достатньо широка лінія з глибоким розписом за топовими дисциплінами.
 • Підтримка лінії для live-ставок і не надто висока маржа БК.
 • Грамотне формування коефіцієнтів і велика кількість варіантів ставок, не нижче середнього рівня на ринку.
 • Швидкі виплати, лояльне ставлення до лімітів і використання зручних платіжних методів.
 • Прискорені мови перевірки гравця, швидка і зручна верифікація.
 • Підтримка платформи на смартфонах: наявність версії mobile, додатку.

В умовах, коли коефіцієнти і правила беттінгу на топових площадках приблизно однакові, важливу роль також відіграє бонусна підтримка і акції. Топові букмекери дарують фрібети, грошові суми, мають вітрини покупки бонусів та проводять привабливі промо-акції.

Особливості світових БК

Українці вже давно реєструються на ресурсах з ліцензіями в офшорних зонах (як Кюрасао) і можуть користуватися не лише функціоналом для парі, але й азартними розвагами. Найпопулярніші БК світу створюють окремо підрозділи та дочірні компанії, що отримують ліцензії в окремих країнах. В Україні з 2020 року така діяльність законна. Після створення регулятора світові оператори поступово переходять на цілком прозору схему роботи. В країні вже видаються ліцензії, і сфера беттінгу стає ще більш захищеною. В лютому 2021 року першою легальною БК згідно з новим законодавством вже стала Parimatch. Процес видачі документів триває.

Корисний рейтинг букмекерів світу для вірного вибору

Наш готовий список кращих БК світу, що вже працюють для українців, суттєво спрощує пошуки надійних веб-сайтів. Ми зібрали інформацію і порівняли всі найбільш відвідувані ресурси. Оскільки ринок зараз ще перебуває на стадії трансформації і оформлення документів для БК і казино, гравцям важливо обирати дійсно перспективні і чесні ресурси. На сайтах з нашого ТОП рейтингу можна легко виводити кошти і користуватись всіма перевагами онлайн беттінгу.